Heidi Bergsveen til Langebæk
Etter mange år som selvstendig logistikkrådgiver og aktiv nettverksbygger, går Heidi Bergsveen til en fast stilling i det skandinaviske konsulentselskapet Langebæk Consulting AS.
Dermed drar Langebæk, som har mer enn 45 års erfaring innen lager, logistikk og SCM i Norden, nå nytte av Heidi Bergsveens faglige kompetanse og ikke minst sitt store nettverk.
– Med ansettelsen av Heidi som Lead Consultant styrker vi vårt norske team betydelig. Heidi har eminent kompetanse innen prosjektledelse, inkludert elementære prosesser og styring, samt stor innsikt i den norske logistikkbransjen, blant annet gjennom sin nettverksvirksomhet, sier Martin Schultz, administrerende direktør i Langebæk Consulting AS.
Bergsveen har vært tilknyttet Langebæk som «Associate Consultant» det siste året, men får nå fast arbeidsplass ved Langebæks kontor på Helsfyr i Oslo.
– Jeg er veldig glad
for å utvide mitt engasjement hos Langebæk, det er et spennende og innovativt
selskap. Jeg ser frem til å gjøre en forskjell for bedrifter med rådgivning i beslutningsprosesser og optimalisering av supply chain og logistikk, sier Bergsveen selv.
I tillegg til sine år som logistikkrådgiver, har Bergsveen også hatt eget logistikkselskap i 12 år og er styreleder i Logistikkforeningen avd. Østlandet. I tillegg har hun også jobbet som foreleser i logistikk ved Folkeuniversitetet sin Fagskole og har hatt ansvaret for å bygge opp ett nytt logistikkstudie i 2022.
– Å ha Heidi om bord på heltid i den nye rollen betyr blant annet at vi har en enda bedre mulighet til å imøtekomme våre norske kunders ønske om fysisk tilstedeværelse. Vi er inne i en spennende vekstreise, og derfor er timingen med Heidis aksept av rollen veldig god, sier Martin Schultz.